Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Tak tohle jsem to tu dala jen tak ať vidíte čeho si  lide všeho všimnou. Mě osobně se nelíbí když lidé se snaží najít na tak super filmu chyby a ještě tak debilní.

1.) Když sourozenci přijdou do Aslanova tábora, tak má kentaur Orius tmavě hnědou barvu srsti. Ale v pozdějších záběrech je o dost světlejší. ( tak tohle se mi zdá jako blbost)

2.) Když Petr strhne z hřebíku oznámení v Tummnově domě, tak je papír v jedné chvilce nahoře roztržený, v dalším záběru je vpořádku.( nemůžou tež myslet na vše a toho si určitě všiml někdo komu se ten film nelíbil)

3.) Když vyjdou Pevensovy děti z Tummnova domu, poté co uslyší zvuk, dá Zuzka ruku na Petrovo rameno a Petr ruku uchopí. Poté co se objeví Bobr, ruce pustí. Ovšem v dalším záběru se stále drží. ( no to mohly se snažit udržet)

4.) Na konci filmu vrací pan Tumnus Lucince její kapesníček. Ale vždyť tan kapesníček dává Lucce pan Bobr (když se poprvé potkali) se slovy: "Dal mi ho těsně předtím, než ho sebrali." ( tak to je celkem vážna chyba a tohohle jsem si nevšimla až když jsem to četla)

5.) Jakto, že když Edmund s Bobrem utíkají pryč z bitvy a je záběr na plac, kde je Petr a další...není ani jedno tělo, ani jedna mrtvola? (trochu divné ale nijak zvláštní)

6.) Když je Petr pasován na rytíře, tak nakonec zasunuje meč do pochvy. Z dálky drží pochvu za začátek, ale při detailním záběru ji drží o kus dole. (to si neumí uvědomit že film točí každou scénu zvlášť a že nejde vše přesně?)

7.) Když se Edmund láduje tureckým medem, tak co střih, tak jiné rozložení cukru na puse. ( taka blbost toho si všimne jen blbec)

8.) Když Jadis (královna Narnie) sekne Petra do obličeje, má tam nahoře u levého oka jizvu. Jizva se v průběhu souboje několikrát mění. ( to mohly pohlídat ale nejde myslet na vše)

9.) Když Lucinka dá Edmundovi napít kouzelného lektvaru, který dostala, tak se Edmund uzdraví. Ale Santa jí říka,l že jedna kapka vyléčí jakékoli zranění, ale malou ránu na dolním rtu neuzdravila. ( no ježiš tak se opupinkujte)

10.) Když byla v Narnii zima, dětem se vůbec nekouřilo od úst a neměli červené nosy. ( třeba jim bylo teplo)

 11.) Když Lucinka poprvé vstoupí do Narnie a setká se s faunem, schovává se za lampu, na kterou předtím otiskla svou ruku. V průběhu střídání záběrů se otisk sám od sebe mění. ( a to vadí)

12.) Edmund žádal po Ledové královně turecký med a ona mu ho dala. Ale jak mohla vědět, co je to turecký med, když nemohla znát okolní svět.

Poznámka: Vyjádření od uživatele: Kdyby jste četli všechny Narnie, tak byste zjistily, že Jádis pochází z normálního světa. ( tak za prvé to je jedno ne že měl turecký med a ten kdo psal tu poznám já to nebyla tak asi četl blbě protože Jádis nepochází z našeho světa ale náš svět v jistem smyslu naštívila)

13.) V konečné bitvě, když probodnou Edmunda, běží k němu Petr, který nemá ani trochu zakrvavený meč, i když zabil několik příšer. Není to divné? Nemůže to být v magii meče, protože když Peter zabil vlka, tak mu Aslan řek: “Utři si meč“ ( no ježiš to je v mnohach filmech)

14.) Trpaslík při bitvě střelí Petrova jednorožce. Když je záběr na Petra, je za ním vidět ležící jednorožec. Když se hned na to Petr otočí, jednorožec nikde a my ho neviděli vstávat. ( no jde vidět že je to točeno na několikrát)

15.) Pokaždé, když Petr jede na jednorožci,má ruku se štítem schovanou v hřívě koně. ( a to vadí)

16.) Když se dívky opírají o mrtvého lva, jeho hlava se podezřele často pohne. Přitom lví hlava je velice těžká a jen tak s ní nepohne ani 15-ti letý kluk( je to FILM)

17.) Když Edmund mluví v táboře s Aslanem(lev), sledujte jeho vlasy. Zatímco se Aslanova hříva i vlasy ostatních dětí hýbou, Edmundovy vlasy se nepohnou ani o milimetr. ( blbé detaily)

To co je v závorkách a jinou barvou jsou moje poznámky co si o tom myslím, možná máte svoje a pokud jste někdo našel nové chyby napiště mi to do komentářů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chyby

(Terka, 29. 10. 2015 11:06)

ty závorky jsou trefné .Jo je zajmavé čeho si lidé všimnou ,ale je nutno dodat že je to perfektní a moc hezký film!!!

chyby

(katka, 21. 7. 2013 23:45)

hele a kdy chce edmund ten tureckej med? já sem teda v češtině slyšela že řikal ze chce neco sladkyho ... ale vubec nevim ze by rikal ze chce turecky med :)

Re: chyby

(alča, 16. 7. 2014 17:02)

v knize je turecký med,ale taky nechápu,proč o tom píšou tady

Chyby

(Terka, 17. 3. 2013 18:02)

Proč to ty vole řešíš?Mě je jedno,jestli tam jsou chyby,nebo ne,ale pro mě je tento film nejlepší,tak to neřeším,tak to pls taky neřeš.

chyba z knihy

(kiki, 25. 8. 2012 17:46)

EDMUND SE ZEPTA JADIS (KDYZ S POLU SEDI V SANICH)KUDY SE DOSTAT DOMU A JADIS MU CESTU UKAZE.JAK MOHLA JADIS VEDET KUDY SE CHODI DO LIDSKEHO SVETA?

to nevadí

(robin, 21. 12. 2011 20:21)

ty jen chceš krytyzovat narnii si pěkně blbá ,chceš aby narnii nikdo neměl rád narnie je ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Poznámka k meči

(chyby, 14. 9. 2011 20:25)

I když by ten meč byl magický a probodl by vlka tak je jasné že ten meč je nějak nasáklej krví vlka i když ta krev není vydět a také podle magie je nějak znesvědcený a proto by ho nemohl pasovat na rytíře to se při takových obřadech dělá!!!!!

chyby

(Kora, 4. 1. 2011 18:08)

Pro Georgie - na šíji koně asi ne, šíje je hlava...

???

(Janča, 15. 11. 2009 16:00)

Tento film je uplně užasný....a ty chyby nejsou moc výrazný...já bych chtěla videt jakej film by natočili ti co si všímají takových blbých chyb PS:souhlasím s tema tvima poznámkama

Souhlas:)

(zirafa95, 24. 8. 2009 11:13)

Ty tvoje poznámky mě dostaly :D/(taka blbost toho si všimne jen blbec)/ ale naprosto souhlasim, takových věcí jako je rozložení množství cukru na puse, si vážně všimne jen někdo, koho to opravdu nebaví...:))

2 chyba

(honza, 2. 5. 2009 13:13)

ahoj v tom papire je porad dira ale ono to tak nepripada protoze ten papir ma zohnuty

chyby

(anicka, 18. 2. 2009 14:41)

ahoj zapomneli jste ze lucka ma po prvnim pricodu do narnie konecky jednou stocene nahoru a podruhe dolu

OPRAVA CHYB

(georgie, 30. 1. 2009 0:20)

1) Jeho srst neni svetlejsi ale ma pres zada prehozenou takovou tu rytirskou zastavu.
2) Souhlasim s Ellie.
3) Chytili se znovu pac pochybuju ze by v Londyne videli bobra.
4) To JE chyba.
5) Protoze presunul sve pole pusobnosti do dalsich rad nepratelu.
6) Zdalky se veci jevi jinak nez zblizka.
7) Protoze se pri tom olizoval... Kdo by taky ne ze?
8) Steka mu krev.
9) To neni rana to tam ma i obycejne.
10) Ano ve skutecnosti jim pri nataceni skutecne bylo teplo.
11) Snih taje a tudiz steka...
12) Turecky med... kdo ho nezna?
13) Aslan mu rekl aby mec nikdy nezapomnel ocistit. Tak ho ocistil ne?
14) Teda nevim jak vy ale ja jsem ho vstavat videla.
15) nema ji schovanou v hrive nybrz za siji kone.
16) Ale ony ji nezvedaly ne?
17) Protoze stoji celem k Aslanovi a tudiz na neho jinak fouka vitr.

vysvětlení

(ELLIE, 25. 1. 2009 21:42)

1.Souhlasim s Aničkou
2.Papír byl roztržený jenom malinko a když se podívát pozorně tag uvidíte jeho roztržení ve všech klipech
3.Přechytávaj se
4.Souhlasim s Aničkou
5.Přechytnul si to
6.Edmund stojí na skále a bitva se odehrává pod tou skálou, tagže z našeho pohledu armádu nevidíme, protože ta skála je vysoká a nakloněná a jak je nakloněná tag armádu nevidíme, jelikož je schovaná pod tou skálou
7.Edmund si to toho tureckýho medu kousnul víckrát tagže tam měl pokaždý víc a víc cukru, taky mu jeho pusu otřela bílá čarodějnice trpaslíkovou čepicí a Edmund se taky olíznul
8.Rozmazával si krev, krev pořád stékala dolů a tag to vypadalo, že je rána větší a jinak umístěná
9.Souhlasim s Aničkou
10.Kdž se podíváte pořádně tag zjistíte že se jim od pusy kouřilo a nvíc je to asi točilo vevnitř
11.Lucinka na lampu otiskla svou ruku a když jí vylekal pan Tumnus tag se lampy chytla znova a těch otisků tam tudíš bylo víc a Lucka kolem lampy pomalu hodila dokola a každej záběr na Lucku byl na její oblyčej, tagže byl z otisků vidět pokaždý jinej
12.Tureckej med je tam snad zakázanej bo co? Proč by ho tam nemohli mít!!
13.Buď je to vv magii meče a nebo si Petr meč očistil nevědomky když ho vytahoval z příšery(meč se otřel o boky rány v příšeře)
14.Když se na to mrknete tag vidíte, že jednorožec neni mrtvej a že se v jednom záběru nadzvednul a chtěl vstát, pak byl ráběr na edmunda a v dalším záběru na petra už tam jednorožec není pač odběhl pryč
15.Když petr jede na jednorožci, tag jednou rukou drží meč se kterým bojuje a tudíž se nemůže držet jednorožce a tag se přidrřuje jednorožcovakrku rukou se štítem( no a )
16.Aslanovi tam ještě zbylo malilinko hřívy a zrovna foukal vítr a tag když byla ta hříva vostříhaná fakt nakrátko, tag to vapadalo že se místo hříva mele celá hlava.
17.Buď je má nagelovaný, což si nemyslím a nebo:
Vítr fouká Edmundovi do obličeje(Aslanovi na záda) tagže jak stojí Edmund před Aslanem tag na něj tan vítr nefouká jelikož ho Aslan(protože je fakt velkej)zakrejvá svým těle tagže se vítr odráží od Aslana a na Edmunda nedofoukne.

Já to co sem píšu tag sem sama viděla:-)

oki

(°°teueska°° :: plně s tebou souhlasím.., 8. 10. 2008 16:18)

no jasně, newim, kterej pitomec tohle vymyslel, takhle to kazit!!

pochvala

(judita, 13. 12. 2007 19:22)

příběh je velice dobrodružný a nejlepšíje Aslan který je velice mooooc krásný a děti jsou vybraní skvěle!!!!

??????

(??????, 12. 6. 2007 16:54)

karamel se do narnie dostal docela snadno.Včarodějovým synovci zasadili karamelový bombóny.Jahůdka klidně mohl slyšet že tomu říkají karamel

Pravda!

(Bratzka, 30. 3. 2007 22:27)

mas pravdu jsou to jenom hloupy detaily na kterych se jenom "blbej" zastavi la espravnej milovnik filmu ne!!! (i kdyz s tim kapesnickem to je trochu pravda ale to nikdo neresi!!)

Další chyba

(ája, 9. 1. 2007 13:03)

Nevim jestli jsem se nespletla,ale bylo mi tam něco divnyho s tou řekou.K řece šli s úmyslem,že přejdou řeku a dorazí do Aslanova tábora.Nakonec jak se plavili na té kře,vylezli na té samé stráně odkud přišli.Vyšli na té samé straně a šli do Aslanova tábora.To by ale přece nemuseli přecházet tu řeku,ne?

Tak já vám to vysvětlím!

(Anička, 7. 12. 2006 14:16)

1. podle toho jak svítí slunko se mění barva srsti (byli jste někdy u koní při dešti a při sluníčku?)
2. papír si děti spravily aby si to mohli lépe přečíst, do filmu by se to nevešlo.
3. no tak se přechytávaj...
4. tak to byl Tumnusův kapesník a dal ho Lucince při stejné příležitosti jak mu ho dala ona.
5. to jsem nepochopila o čem se tam mluví...
6. tak si to přechytnul
7. olíznul se?
8. to si jenom rozmazal krev pokaždé jinak
9. a to někdo řekl že tam má ránu? Třeba je to jen zbytek od krve
10. vždyť pořád někde běhali tak jim bylo teplo.
11. je to přece v narnii kde i stromy umí mluvit - prož by se lampa nemohla hýbat?
12. ještě jednou je to narnie - když mají v narnii kapesníky, meče, lana, tak proč by tam nemohli mít karamel?
13. Petr si pamatoval co mu Aslan řekl tak si meč často čistil...
14. je to narnie jednorožec zmizel.
15. to jsem zas nějak nepochopila...
16. tak když někdo drbne do hlavy tak se pohne...
17. má je nagelovaný?

:-D