Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Tak tohle jsem to tu dala jen tak ať vidíte čeho si  lide všeho všimnou. Mě osobně se nelíbí když lidé se snaží najít na tak super filmu chyby a ještě tak debilní.

1.) Když sourozenci přijdou do Aslanova tábora, tak má kentaur Orius tmavě hnědou barvu srsti. Ale v pozdějších záběrech je o dost světlejší. ( tak tohle se mi zdá jako blbost)

2.) Když Petr strhne z hřebíku oznámení v Tummnově domě, tak je papír v jedné chvilce nahoře roztržený, v dalším záběru je vpořádku.( nemůžou tež myslet na vše a toho si určitě všiml někdo komu se ten film nelíbil)

3.) Když vyjdou Pevensovy děti z Tummnova domu, poté co uslyší zvuk, dá Zuzka ruku na Petrovo rameno a Petr ruku uchopí. Poté co se objeví Bobr, ruce pustí. Ovšem v dalším záběru se stále drží. ( no to mohly se snažit udržet)

4.) Na konci filmu vrací pan Tumnus Lucince její kapesníček. Ale vždyť tan kapesníček dává Lucce pan Bobr (když se poprvé potkali) se slovy: "Dal mi ho těsně předtím, než ho sebrali." ( tak to je celkem vážna chyba a tohohle jsem si nevšimla až když jsem to četla)

5.) Jakto, že když Edmund s Bobrem utíkají pryč z bitvy a je záběr na plac, kde je Petr a další...není ani jedno tělo, ani jedna mrtvola? (trochu divné ale nijak zvláštní)

6.) Když je Petr pasován na rytíře, tak nakonec zasunuje meč do pochvy. Z dálky drží pochvu za začátek, ale při detailním záběru ji drží o kus dole. (to si neumí uvědomit že film točí každou scénu zvlášť a že nejde vše přesně?)

7.) Když se Edmund láduje tureckým medem, tak co střih, tak jiné rozložení cukru na puse. ( taka blbost toho si všimne jen blbec)

8.) Když Jadis (královna Narnie) sekne Petra do obličeje, má tam nahoře u levého oka jizvu. Jizva se v průběhu souboje několikrát mění. ( to mohly pohlídat ale nejde myslet na vše)

9.) Když Lucinka dá Edmundovi napít kouzelného lektvaru, který dostala, tak se Edmund uzdraví. Ale Santa jí říka,l že jedna kapka vyléčí jakékoli zranění, ale malou ránu na dolním rtu neuzdravila. ( no ježiš tak se opupinkujte)

10.) Když byla v Narnii zima, dětem se vůbec nekouřilo od úst a neměli červené nosy. ( třeba jim bylo teplo)

 11.) Když Lucinka poprvé vstoupí do Narnie a setká se s faunem, schovává se za lampu, na kterou předtím otiskla svou ruku. V průběhu střídání záběrů se otisk sám od sebe mění. ( a to vadí)

12.) Edmund žádal po Ledové královně turecký med a ona mu ho dala. Ale jak mohla vědět, co je to turecký med, když nemohla znát okolní svět.

Poznámka: Vyjádření od uživatele: Kdyby jste četli všechny Narnie, tak byste zjistily, že Jádis pochází z normálního světa. ( tak za prvé to je jedno ne že měl turecký med a ten kdo psal tu poznám já to nebyla tak asi četl blbě protože Jádis nepochází z našeho světa ale náš svět v jistem smyslu naštívila)

13.) V konečné bitvě, když probodnou Edmunda, běží k němu Petr, který nemá ani trochu zakrvavený meč, i když zabil několik příšer. Není to divné? Nemůže to být v magii meče, protože když Peter zabil vlka, tak mu Aslan řek: “Utři si meč“ ( no ježiš to je v mnohach filmech)

14.) Trpaslík při bitvě střelí Petrova jednorožce. Když je záběr na Petra, je za ním vidět ležící jednorožec. Když se hned na to Petr otočí, jednorožec nikde a my ho neviděli vstávat. ( no jde vidět že je to točeno na několikrát)

15.) Pokaždé, když Petr jede na jednorožci,má ruku se štítem schovanou v hřívě koně. ( a to vadí)

16.) Když se dívky opírají o mrtvého lva, jeho hlava se podezřele často pohne. Přitom lví hlava je velice těžká a jen tak s ní nepohne ani 15-ti letý kluk( je to FILM)

17.) Když Edmund mluví v táboře s Aslanem(lev), sledujte jeho vlasy. Zatímco se Aslanova hříva i vlasy ostatních dětí hýbou, Edmundovy vlasy se nepohnou ani o milimetr. ( blbé detaily)

To co je v závorkách a jinou barvou jsou moje poznámky co si o tom myslím, možná máte svoje a pokud jste někdo našel nové chyby napiště mi to do komentářů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kapesník

(kuba, 2. 10. 2006 14:51)

Kdo řiká, že ten kapesník, který mu dává je kapesník Lucinky to tumnus nemůže mít u sebe kapesník, který Lucince dá?

Chyby

(Alojs, 27. 8. 2006 10:31)

No některé chyby mi připadají trapné, ale s tím kapesníkem je to opravdu velká chyba. Chyba scénáristů