Jdi na obsah Jdi na menu
 


A opravdu to byl báječný čaj. Tam bylo hezké hnědé vejce, lehce vařený, pro každý z nich, a potom sardinky na topince, a potom máslová topinka, a potom opéká s medem, a potom cukr- navýšený koláč. A kdy Lucie měl po krk jezení, faun začal mluvit.

Lev, čarodějnice a šatník

Královna nechala další padací padat z její/jí láhve na sníh, a ihned tam jevila se kulatou krabici, svázaný se zelenou hedvábnou stuhou, která, kdy otevřený, vytočila obsahovat několik tluče nejlepšího Turkisha Delightu. Každý kus byl sladký a světlo k pravému centru a Edmundovi nikdy ochutnanému nic víc lahodnému.

Lev, čarodějnice a skříň
Tam byli mořští raci, a salát, a střílejí z úkrytu nacpaný mandlemi a pralinkami, a komplikovaná mísa zhotovený z kuřecí játr a rýže a rozinek a ořechů, a tam byly chladné melouny a angreštoví blázni a moruše blázni, a každý druh hezké věci která může být dělaný s ledem.

Kůň a jeho chlapec

Tam byl džbán smetanového mléka pro děti (pan Bobr přilepil k pivu) a ohromná velká hrouda hluboce žlutého másla uprostřed stolu z které/ho každý člověk vzal tolik jak on chtěl jít s jeho bramborami . . . Paní Bobr přinesl nenadále ven z pece ohromné a skvěle lepkavé pomerančové zavařenina válení, pařící horký, a zároveň pohnula konvici na oheň, tak že když oni dokončená pomerančová zavařenina válí čaj byl udělaný a připravený být rozlitý.

Lev, čarodějnice a skříň

A ihned, smíšený s prskajícím zvukem, tam přišel Shastovi prostě nádherná vůně. To nebylo jedno ještě nikdy ne cítilo v jeho/něm životě předtím, ale doufám, že vy máte. To bylo, ve skutečnosti, vůně slaniny s vejci a houby všechny hluk v pánvi.

Kůň a jeho chlapec 

[ medvědové] nabídli ho nějaký med. Kaspický ne opravdu nechtěl med, bez chleba, v té době ráno, ale on myslel to zdvořilý přijmout. To vzalo ho dlouho potom dostat odlepit.

Princ Kaspian
Tak jak nyní mimo střed dne, oni záviseli na Kentaurech a jedli takové jídlo jak Kentaurové poskytnuté- koláče z ovesného jídla, a jablka, a byliny, a víno, a sýr.

Princ Kaspian

. . . a kde jejich nohy padly, svátek přišel do existence- stran z pečeně která naplnila háj s lahodnou vůní, a pšeničné koláče a ovesné koláče, med a mnoho- barevných sacharid a krému tak silný jak ovesná kaše a jak hladký jak ještě voda, broskve, nektarinky, granátová jablka, hrušky, hrozny, jahody, maliny- pyramidy a vodopády z ovoce.

Princ Kaspian

Máňa a Digory se dostal do pracovat na karamelovém- stromu. Ovoce bylo lahodné; ne přesně jako karamelový- měkčí pro jednu věc, a šťavnatý- ale jako ovoce které připomínaný jeden z karamely. Opeřte [ letícího koně] také jste udělali vynikající snídani; on zkoušel jeden z karamelových plodů a měly rád to ale řeklo, že on cítil víc jako trávu v to hodině ráno.

Čarodějůc synovec 

[v podkroví] ona držela příruční pokladnu obsahující různé poklady, a příběh, který ona psala a obvykle několik jablek. Ona často opilá klidná láhev zázvorového piva v tam: staré láhve udělaly to dívá se víc jako pašeráckou' jeskyni.

Čarodějůc synovec 
"to je rozkošný," řekl Lucie, a tak to bylo; omeleta, vařící, chladné jehně a zelené hrášky, jahodový led, citronová šťáva se sodovkou připít jídlo a pohár čokolády následovat.

Plavba Jitřního pountníka

Ale na stole sám tam byl vydat se takovou hostinu jak nikdy nebyla viděný, ne dokonce když Petr Highovi Kingu držel jeho dvoru v Cair Paravel. Tam byly krůty a husy a pávové, tam byli kanci' hlava a strany ze zvěřiny, tam byly koláče zformovaný jako lodě pod plnými plachtami nebo jako draci a sloni, tam byli ledové pudinky a jasní mořští raci a zářící losos, tam byl zblázněný do a hroznů, ananas a broskví, granátových jablek a melounů a rajčat. . . . a vůně ovoce a vína foukala směrem k jim jako slib všech štěstí.

Plavba Jitřního poutníka

Ona měla nejasný dojem trpaslíků zhušťování kolem ohňů s pánvemi dost větší než sebe, a syčení, a lahodná vůně klobás, a více, a více, a více klobás. A neubohé klobásy polovina plný z chleba a sójových bobů buď, ale skutečný masitý, kořeněný jeden, tuk a vařící a výbuch a jen nejmenší kousek hořený. A ohromné ksichty z pěnivé čokolády, a pečené brambory a pečené kaštany, a pekla se jablka s rozinkami přilepily v kde jádra byla, a potom ledy jen pro upravit se vy po všechna horkých věcech.

Stříbrná židle

Kentaur má lidský- žaludek a koňský- žaludek. A samozřejmě oba chtít snídani. Tak především on má ovesnou kaši a pavenders a ledviny a slaninu a omeletu a chladnou šunku a topinku a pomerančovou zavařeninu a kávu a pivo. A poté on inklinuje ke koňské části sebe pastvou jednu hodinu nebo tak nějak a dopíjející s horkou míchaninou, některé oves, a mnoho cukr. Proto to je taková vážná věc ptát se souhvězdí Kentaura zůstat na víkend.

Stříbrná židle
Jaký bylo ovoce jako? Bohužel nikdo nemůže popisovat chuť. Vše, co mohu říct je že, srovnávaný s těmi plody, nejčerstvější grapefruit, který si jste vůbec kdy jedl byl tupý, a nejšťavnatější pomeranč byl suchý, a nejvíce tající hruška byla tvrdá a lesnatý, a nejsladší jahodník obecný byl trpký. A nebyla tam žádná semena nebo kameny, a žádné vosy. Kdybys měl jakmile jezený že ovoce, všichni nejhezčí věci na tomto světě by chutnaly jako léky poté.

Poslední bitva
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář